در برج های آ اس پ تهران آمبولانس خصوصی مرکز سلامتی ایران قرار دارد آمبولانس خصوصی مرکز ایران
   آمبولانس خصوصی ASP
    آمبولانس آ اس پ تهران
    تأمین سلامت روان با حجاب و عفاف/ عکس نوشت
    بیست و یکم تیرماه سالروز قیام مردم مشهد علیه کشف حجاب به عنوان روز عفاف و حجاب نامگذاری شده است. روزی که دژخیمان رضاخان مردم معترض به کشف حجاب را درمسجد گوهرشاد به خاک و خون کشید. شهید ابراهیم هادی: حجاب یادگار حضرت زهرا است. ایمان زن وقتی کامل می شود که حجابش را کامل رعایت کند. پنج‌شنبه، 21 تیر 1403

    عناوین مرتبط
    همفکران شما وزارت بهداشت را از واردات هرگونه واکسن منع کردند، حضرت عباسی آنان که می‌فهمند به ریشتان می‌خندند
    سالم‌خبر: سعید نمکی، وزیر بهداشت و درمان دولت دوازدهم در نامه‌ای به امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی، کاندیدای انتخابات ریاست‌جمهوری، اظهارات او درباره واردات واکسن کرونا را نادرست خواند.

    حضرت عباسی آنان که می‌فهمند به ریشتان می‌خندند
    سالم خبر: با دروغ و فریبکاری، زحمات مدافعین سلامت را به واژه خیانت ملوث کردید. به گزارش سالم خبر: سعید نمکی وزیر بهداشت دولت روحانی خطاب به امیرحسین قاضی زاده نامزد ریاست جمهوری گفت:  اشاره فرمودید مدیران کروناي کشور که خود واکسن فایزر زده بودند براي ملت واکسن نیاوردند و  باعث آسیب شدند همانها که میگفتند نمیگذاریم مردم کشور موش آزمایشگاهی واکسنهاي نامعتبر شوند.

    دولتمردان لطف کنند هیچ‌گونه کمک و دخالت دستوری در امور صنایع دارویی نکنند
    سالم‌خبر: نایب رئیس اتحادیه مکمل های غذایی و فعال صنعت دارو و سلامت، گفت: یکی از راهکارهای بهبود شرایط صنایع دارویی کشور این است که دولت دستور بدهد تا سازمان غذا و دارو عاجلا نسبت به واگذاری مسئولیت‌هایی غیر از سیاست‌گذاری و رگولاتوری، اقدام و این دسته از مسئولیت‌های کاربردی، تخصصی را به سندیکا و انجمن‌های مربوطه انتقال دهند و از دخالت دادن و واگذاری به غیر خودداری کنند. امیر قلن بر،افزود: قیمت‌گذاری دستوری و عدم ایفای تعهدات بیمه و همچنین مباحث مالیاتی، گرفتاری‌های زیادی را برای صنایع دارویی ایجاد کرده و در این رابطه راهکارهایی وجود دارد که باید مورد توجه قرار گیرد.