در برج های آ اس پ تهران آمبولانس خصوصی مرکز سلامتی ایران قرار دارد آمبولانس خصوصی مرکز ایران
   آمبولانس خصوصی ASP
    آمبولانس آ اس پ تهران
    مصرف روزانه پیاز چه خواصی برای بدن دارد؟
    پیاز دارای خواص دارویی فراوانی برای بدن است این گیاه دارویی به صورت پخته یا خام خواص بی نظیری دارد که خوب است آنهارا بدانید. پنج‌شنبه، 21 تیر 1403

    عناوین مرتبط
    بررسی قیمت سمعک و عوامل تاثیرگذار بر آن از نگاه سمعک نیک آوا
    قیمت سمعک به عوامل متعددی مانند تکنولوژی‌های به‌کاررفته، برند، قدرت و نوع و خدمات پس‌ازفروش بستگی دارد. انتخاب محصول مناسب باید باتوجه‌به نیازهای شنیداری فرد، سبک زندگی و بودجه صورت گیرد. مراجعه به مراکز معتبر مانند کلینیک شنوایی و سمعک نیک آوا توصیه میشود. مشاوره با متخصصان شنوایی نیک آوا و بررسی دقیق گزینه‌ها می‌تواند به خریدی هوشمندانه و مؤثر کمک کند.

    سهم گیاهان در ساخت ۱۲۱ ماده مؤثره دارویی
    رئیس دانشکده طب ایرانی دانشگاه علوم پزشکی تهران، از وجود ۱۲۱ ماده موثره در صنعت داروسازی جهان خبر داد که برگرفته از گیاهان دارویی است.

    تامین ارز دارو و تجهیزات پزشکی همیشه دچار چالش است
    سالم‌خبر: مدیر راهبری و پایش امور استان های سازمان غذا و دارو گفت: تأمین ارز دارو و تجهیزات پزشکی به طور قطع همیشه دچار چالش‌های خاص خود است. عباس مهدیزاده، در همایش کلان منطقه آزمایشی منطقه ۳، افزود: استفاده از توان و پتانسیل‌های دانشگاه‌ها و دانشکده‌های کلان منطقه در انجام بهتر اقدامات و فعالیت‌ها و صرفه‌جویی در هزینه‌ها، مؤثر خواهد بود. وی با اشاره به مشکلات انباشته در حوزه دارو، تصریح کرد: موضوع تأمین ارز دارو و تجهیزات پزشکی، موضوعی است که قطعاً چالش‌های خاص خود را دارد و این مهم، افزایش همگرایی و همکاری معاونت‌های غذا و داروی دانشگاه‌ها و دانشکده‌ها، به ویژه کلان منطقه را می‌طلبد و حل مسائل کلان منطقه به صورت مشترک، راهکار منطقی، معقول و به صرفه است.